Yorumu yanıtla

Türkiye'nin 'duygusal' sosyal ağı açıldı!

Türkiye’nin yeni sosyal medya platformu Duygudurum açıldı. Artık neler hissettiğinizi ve duygularınızı paylaşabilecek, Türkiye’nin 'duygu durumu'nu öğrenebileceksiniz.

Sosyal medyada şu ana kadar insanların ne düşündüğünü, hayatlarında ne olup bittiğini soran platformlar olmuştu. Bu sefer soru kişisel; “nasıl hissediyorsun?”

Türkiye'nin ilk duygusal' sosyal ağı Duygudurum’a herkes katılabiliyor ve dilediği kullanıcıları takip edebiliyor. Duygudurumlarını anlatıp, insanların duygudurumlarını beğenebiliyor ve yorumlar yapabiliyor. İki kişi birbirini takip ederse, arkadaş oluyorlar.

Facebook connect ile Facebook hesabı kullanılarak üye olunabilen Duygudurum’da, gönderilen mesajlar Facebook, Twitter ve Friendfeed’de de paylaşılabiliyor. Kullanıcılar profillerini oluşturabiliyor, 'duygu durumu' derecesini seçerek tüm takipçilerine ya da seçtiği kullanıcılara mesajını gönderebiliyor.

Duygudurum’un istatistikler sayfasında istenilen tarih aralıklarında, istenilen şehirde ve istenilen cinse göre duygudurumları da öğrenilebiliyor.

duygudurum.com adresinden bağlanılabilen Duygudurum, hislerini paylaşmak isteyen kullanıcıları bekliyor.

Cevapla

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
CAPTCHA
Aşağıdaki resimde yer alan karakterleri kutucuğa doğru olarak yazınız
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:

Son yorumlar